ALMUSSO CAMILLA ALMUSSO CAMILLA

Papier toaletowy 3- warstwowy, wyprodukowany w 100% z czystej celulozy, niezwykle miękki i mocny, klejony między warstwowo. Subtelne, kolorowe w świeżych barwach wytłoczenie powoduje, że papier idealnie komponuje się w każdej łazience, a kwiatowe poduszeczki z powietrzem nadają mu puszystości i nadzwyczajnej miękkości. Delikatna nutka rumianku, która wzbogaca rolkę CAMILLI nadaje łazience świeżego zapachu.

CENA 7,30 zł

ALMUSSO DECORATO

Kolorowy 3- warstwowy papier toaletowy, wyprodukowany w 100% z czystej celulozy. Mocne kolory kwiatowych wytłoczeń, oraz lekko zabarwiony papier podkreślają styl, który będzie współgrał z każdym wnętrzem łazienki.

Klejone między warstwowo wytłoczone poduszeczki z powietrzem nadają mu puszystości i miękkości. Każdy z 7 kolorów papieru jest starannie zapakowany i odpowiada tak samo dobranym kolorom opakowania foliowego.

CENA 6,90 zł

 

ALMUSSA MAJESTIC  ALMUSSO MAJESTIC

To ręcznik papierowy o bardzo dobrych właściwościach użytkowych, wykonany w 100% czystej celulozy. Zastosowana specjalna mieszanka włókien powoduje, że aż trzy warstwy papieru mają doskonałe właściwości absorbujące wodę. Jest mocny i bardzo wytrzymały dzięki innowacyjnemu sposobowi klejenia warstw, które dodatkowo są wzmacniane klejem dla osiągnięcia jeszcze lepszych właściwości użytkowych. Barwione na bordowy kolor wytłoczenia kwiatów nadają ładnego stylu w każdym pomieszczeniu.Specjalnie dobrany barwnik zastosowany na wytłoczeniach nie barwi i jest bezpieczny w styczności z żywnością.

CENA 5,70 zł

 

ALMUSSO FIORE ALMUSSO FIORE

Duże dwie rolki ręcznika kuchennego 2-warstwowego wykonane są w 100% czystej celulozy. Zastosowana specjalna mieszanka włókien powoduje, że papier ma doskonałe właściwości absorbujące wodę. Jest mocny i puszysty, a zarazem bardzo wytrzymały. Warstwy są wzmacniane klejem dla osiągnięcia większej wytrzymałości, a lekko barwione na pomarańczowy kolor wytłoczenia kwiatów nadają ładnego stylu każdej kuchni. Specjalnie dobrany barwnik zastosowany w papierze nie zabarwia produktów i może być używany w styczności z żywnością.

CENA 4,30 zł

CHUSTECZKI HIGIENICZNECHUSTECZKI HIGIENICZNE ARO

3 - WARSTWOWE PAKOWANE PO 30 SZTUK

Producent Delitissue sp z oo. Chusteczki posiadają atest PZH.

CENA 9,00 zł

TAMPONY OB PROCOMFORT TAMPONY O.B. PROCOMFORT 8 TAMPONS

CENA 5,60 zł

PODPASKI NATURELLA PODPASKI NATURELLA CLASSIC MAXI A'8

SOFT TOUCH

CENA 2,50 zł

 

TAMI PŁATKI KOSMETYCZNEPŁATKI KOSMETYCZNE TAMI 120 SZTUK

CENA 4,20 zł
Komentarze
Dodaj komentarz